Skrivbordsuppsats

Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORDSUPPSATS, silver, 6 dlr, bl.a K. Andersson brevkniv, 1900-tal, längd 32 cm, vikt exkl. bläckhorn i glas samt läskvagga ca 722 g

Brevkniv med bucklor samt monogram

832044

2020-10-28