Bord Flexform

Bord Flexform
Bord Flexform
Bord Flexform
Bord Flexform
Bord Flexform
Bord Flexform
Bord Flexform
Bord Flexform
Bord Flexform
Bord Flexform

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FLEXFORM, "Jiff", bord 1 par, Italien, mörkbetsade, etikettmärkning, höjd ca 53, diameter 57 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

832048

2020-10-28