Sam Vanni serigrafi
2020-10-27
832057
| Klubbat belopp | 160 EUR |
| Utropspris | 250 EUR |
SAM VANNI (1906-1992) Komposition, signerad samt daterad -82, serigrafi, numrerad 3/75, 59x44 cm