Stolar 1900-talets mitt

Stolar 1900-talets mitt
Stolar 1900-talets mitt
Stolar 1900-talets mitt
Stolar 1900-talets mitt
Stolar 1900-talets mitt
Stolar 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, stomme i betsat trä, flätad sits, sitthöjd ca 44 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, samtliga stolar med ställvis trasig flätning

832074

2020-11-02