Josef frank sänggavlar 2 par
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF FRANK, sänggavlar, två par, Svenskt Tenn, 1900-talets mitt, stomme i mahogny samt flätad rotting. Långsida sarg i massiv furu med mahogny fanér:
Bredd 97 cm, längsgående sidostycken längd 199 cm
Bruksslitage, enstaka skador på rotting, längsgående sidostycken med fanérskador
832077
2020-11-02