Josef frank sänggavlar 2 par

Josef frank sänggavlar 2 par
Josef frank sänggavlar 2 par
Josef frank sänggavlar 2 par
Josef frank sänggavlar 2 par
Josef frank sänggavlar 2 par
Josef frank sänggavlar 2 par
Josef frank sänggavlar 2 par
Josef frank sänggavlar 2 par
Josef frank sänggavlar 2 par
Josef frank sänggavlar 2 par

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, sänggavlar, två par, Svenskt Tenn, 1900-talets mitt, stomme i mahogny samt flätad rotting. Långsida sarg i massiv furu med mahogny fanér:
Bredd 97 cm, längsgående sidostycken längd 199 cm

Bruksslitage, enstaka skador på rotting, längsgående sidostycken med fanérskador

832077

2020-11-02