Klubbat för:
30 EUR
150 EUR
FÅTÖLJ, Trensums, 1950-/60-tal, lös stoppad plymå, klädsel av textil, bredd 80 cm, sitthöjd 40 cm, höjd 95 cm.
Smärre åldersrelaterat slitage
832095
2020-11-01