Fåtölj Trensums 1950-/60-tal

Fåtölj Trensums 1950-/60-tal
Fåtölj Trensums 1950-/60-tal
Fåtölj Trensums 1950-/60-tal
Fåtölj Trensums 1950-/60-tal

Klubbat för:

30 EUR

150 EUR

FÅTÖLJ, Trensums, 1950-/60-tal, lös stoppad plymå, klädsel av textil, bredd 80 cm, sitthöjd 40 cm, höjd 95 cm.

Smärre åldersrelaterat slitage

832095

2020-11-01