Sideboard 1900-talets mitt

Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, möjligen Svenskt Tenn, 1 draglåda, beslag i mässing, höjd ca 70, 120x45 cm

Smärre slitage, skiva med skador och mindre brännmärke, nyckel saknas

832099

2020-11-02