Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
SOFFBORD, 1950-tal, skiva fanerad med teak, ben i bok, tidningshylla med rotting, höjd ca 55, 114x50 cm
Smärre slitage, skador på rotting, ostadigt
832113
2020-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här