Soffbord 1950-tal

Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

SOFFBORD, 1950-tal, skiva fanerad med teak, ben i bok, tidningshylla med rotting, höjd ca 55, 114x50 cm

Smärre slitage, skador på rotting, ostadigt

832113

2020-11-02