Taklampa Hans Agne Jakobsson
Klubbat för:
36 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd, troligen specialversion av Exellent T363, 1960-tal, stomme i mässing och aluminium, 6 ljuspunkter, raster medföljer, diam ca 79 cm och höjd ca 78 cm
Smärre slitage, SAV garanterar ej funktionen
832131
2020-10-27