Oljemålning Eric Cederberg

Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIC CEDERBERG (1897-1984): "Den lugna kvällen", signerad E Cederberg, olja på pannå, ca 18x23 cm

832141

2020-11-08