Oljemålning Ib Tollberg

Oljemålning Ib Tollberg
Oljemålning Ib Tollberg
Oljemålning Ib Tollberg
Oljemålning Ib Tollberg
Oljemålning Ib Tollberg
Oljemålning Ib Tollberg
Oljemålning Ib Tollberg
Oljemålning Ib Tollberg
Oljemålning Ib Tollberg
Oljemålning Ib Tollberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

IB TOLLBERG (1911-1984) "Spanskt landskap", signerad Ib Tollberg, olja på duk, ca 28x44 cm

832145

2020-11-08