Oljemålning Torsten Hult

Oljemålning Torsten Hult
Oljemålning Torsten Hult
Oljemålning Torsten Hult
Oljemålning Torsten Hult
Oljemålning Torsten Hult
Oljemålning Torsten Hult
Oljemålning Torsten Hult
Oljemålning Torsten Hult
Oljemålning Torsten Hult
Oljemålning Torsten Hult

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

TORSTEN HULT (1922-2012): "Landskap Mölle", signerad Hult, olja på pannå, ca 19x60 cm

832153

2020-11-08