Oljemålning Gunnar Wallentin

Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR WALLENTIN 1905-1997): "Strandblomster", signerad Gunnar Wallentin, daterad 59, olja på duk, ca 34x64 cm

832157

2020-11-08