Åke Holm

Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE HOLM (4) figuriner, 3 st, dragspelande figurer samt björn, stengods, signerade höjd ca 10-13 cm

Smärre slitage

832161

2020-10-29