Champagnekylare

Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 400 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, vitmetall, 1900-talets andra hälft, för två flaskor, på fot, med hänklar, höjd ca 12,5, diameter 27 cm

Bruksslitage, slitage patinering

832184

2020-11-02