Litografi Axel Olsson

Litografi Axel Olsson
Litografi Axel Olsson
Litografi Axel Olsson
Litografi Axel Olsson
Litografi Axel Olsson
Litografi Axel Olsson
Litografi Axel Olsson
Litografi Axel Olsson
Litografi Axel Olsson
Litografi Axel Olsson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL OLSSON (1899-1986): Stilleben, signerad Axel Olsson, HC 12/40, färglitografi, ca 46x63 cm

832186

2020-11-08