Miniatyrporträtt av dam målad på kopparplåt

Klubbat för:

5 800 SEK

2 000 SEK

MINIATYRMÅLNING, Tyskland, 1600-tal med påmålningar från 1800-talet, porträtt föreställande en ung högreståndsdam, olja på koppar, oval 13 x 11 cm

Skador, flera retuscher

832197

2020-10-29