Klubbat för:
5 800 SEK
2 000 SEK
MINIATYRMÅLNING, Tyskland, 1600-tal med påmålningar från 1800-talet, porträtt föreställande en ung högreståndsdam, olja på koppar, oval 13 x 11 cm
Skador, flera retuscher
832197
2020-10-29