Oljemålning Sven Johansson

Oljemålning Sven Johansson
Oljemålning Sven Johansson
Oljemålning Sven Johansson
Oljemålning Sven Johansson
Oljemålning Sven Johansson
Oljemålning Sven Johansson
Oljemålning Sven Johansson
Oljemålning Sven Johansson
Oljemålning Sven Johansson
Oljemålning Sven Johansson

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVEN JOHANSSON (1911-1986): "Två figurer", signerad S Johansson, olja på pannå, ca 80x74 cm

832198

2020-11-08