Bordsspegel rokoko

Bordsspegel rokoko
Bordsspegel rokoko
Bordsspegel rokoko
Bordsspegel rokoko
Bordsspegel rokoko
Bordsspegel rokoko

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSSPEGEL, 1700-tal, rokoko, välvt krön med skuren dekor i form av rocaille, signerad PiB, ca 40x25 cm

Ram med spricka

832204

2020-10-29