Klädskåp England
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KLÄDSKÅP med infälld spegel, 1900-talets första hälft, England, dekor av intarsia, kan monteras ner i 3 delar, höjd ca 199, 122x48 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, kraftig spricka längst med ena kortsidan, 1 nyckel medföljer
832206
2020-11-02