Klubbat för:
1 300 SEK
1 200 SEK
ERIC CEDERBERG (1897-1984): "Fat med persikor", signerad E Cederberg, daterad 72, olja på duk, ca 64x64 cm
Krackeleringar
832207
2020-11-08