Oljemålning Eric Cederberg

Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg

Klubbat för:

1 300 SEK

1 200 SEK

ERIC CEDERBERG (1897-1984): "Fat med persikor", signerad E Cederberg, daterad 72, olja på duk, ca 64x64 cm

Krackeleringar

832207

2020-11-08