Bert Johnny Nilsson litografier 2 st

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): (2) Kompositioner, litografier, signerade och numrerade, 12/115 resp 50/125 ca 75x90, 56x75 cm

832217

2020-11-04