Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, senempirestil, mahogny, stoppad sits, sitthöjd ca 48 cm
Zustandsbeschreibung
Lagningar, slitage, klädsel m smärre fläckar
832235
2020-10-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner