Stolar senempirestil

Stolar senempirestil
Stolar senempirestil
Stolar senempirestil
Stolar senempirestil
Stolar senempirestil
Stolar senempirestil
Stolar senempirestil
Stolar senempirestil

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, senempirestil, mahogny, stoppad sits, sitthöjd ca 48 cm

Zustandsbeschreibung

Lagningar, slitage, klädsel m smärre fläckar

832235

2020-10-30