Figurscen oljemålning

Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen, bär signatur Stothard, olja på duk, uppfodrad på pannå, ca 38x30 cm

832243

2020-10-30