Antoni Tapies färgetsning

Antoni Tapies färgetsning
Antoni Tapies färgetsning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANTONI TAPIES (född 1923): "La Grille", signerad Tapies, 9/75, färgetsning, bildmått 35x50 cm
LITTERATUR: Galfetti 194

832244

2020-10-30