Skogslandskap med nymfer oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skogslandskap med nymfer, olja på pannå, ca 36x60 cm

Krackeleringar

832248

2020-10-30