Stolar
2020-10-31
832256
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 6 st, svartmålat trä med sits av sjögräs, stoppning av halm, rygg med spjälor, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 46 cm
Sitsens flätning delvis släppt, färgfläckar, slitage, ostadiga