Bord
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD, rund skiva i marmor, benställning i metall,1900-talets andra hälft,undertill märkt Italien, höjd ca 75, diameter ca 125 cm
Skiva med nagg, bruksslitage, pelarfoten delvis korroderad
832257
2020-10-31