Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

8 800 SEK

2 500 SEK

BORD, rund skiva i marmor, benställning i metall,1900-talets andra hälft,undertill märkt Italien, höjd ca 75, diameter ca 125 cm

Skiva med nagg, bruksslitage, pelarfoten delvis korroderad

832257

2020-10-31