Vattentunna

Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VATTENTUNNA, koppar, 1800-tal, dekor av tre ränder, trefotsställning i järn, höjd ca 73 cm

Hänklar saknas, åldersrelaterat slitage

832259

2020-10-31