Fotogenlampor

Fotogenlampor
Fotogenlampor
Fotogenlampor
Fotogenlampor
Fotogenlampor
Fotogenlampor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FOTOGENLAMPOR, ett par, omkring 1900-talets mitt, rödlackerade, kupor av glas, höjd ca 40 cm

Bruksslitage

832265

2020-11-02