Donald Baechler - Flower

Donald Baechler - Flower
Donald Baechler - Flower
Donald Baechler - Flower
Donald Baechler - Flower
Donald Baechler - Flower
Donald Baechler - Flower

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

DONALD BAECHLER (USA, född 1956): "Flower", collage och guache, signerad och daterad DB 92, ca 58 x 34 cm

PROVENIENS:
Stockholms Auktionsverk, Moderna kvalitetsauktionen 2003-05-07, kat.nr 959
Galleri Lars Bohman, Stockholm

Ingår i temaauktionen Selected Art

832282

2020-10-31