Julservis Göteborg

Julservis Göteborg
Julservis Göteborg
Julservis Göteborg
Julservis Göteborg
Julservis Göteborg
Julservis Göteborg
Julservis Göteborg
Julservis Göteborg
Julservis Göteborg
Julservis Göteborg
Julservis Göteborg
Julservis Göteborg
Julservis Göteborg
Julservis Göteborg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JULSERVIS, 2 dlr, 1900-talets första hälft, Göteborg, flintgods, bestående av: kanna, grötskål, höjd 13-16, skålens diameter ca 20 cm

Slitage, krakelyrer

832292

2020-10-28