James Rosenquist färglitografi

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JAMES ROSENQUIST (USA, 1933-2017): "A Pale Angel´s Halo", signerad samt daterad, Rosenquist 1973, numrerad 73/100, bildmått ca 69 x 51,5 cm

Ingår i temaauktionen Selected Art

Ej examinerad ur ram

832293

2020-10-31