Longines herrfickur i 18 k guld
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LONGINES, fickur, 18 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, innerock i metall, boettnr. 4610317, vitemaljerad urtavla, diameter 50 mm, vikt exkl. kedja i gulddoublé 94,5 g
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, saknar glas, lös glasring, monogram, bucklor, gravyr
832295
2020-10-30