Longines herrfickur i 18 k guld

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LONGINES, fickur, 18 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, innerock i metall, boettnr. 4610317, vitemaljerad urtavla, diameter 50 mm, vikt exkl. kedja i gulddoublé 94,5 g

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, saknar glas, lös glasring, monogram, bucklor, gravyr

832295

2020-10-30