Max Mikael Book

Max Mikael Book
Max Mikael Book
Max Mikael Book
Max Mikael Book

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MAX MIKAEL BOOK (född 1953): "T-Riktare Orange", collage och måleri på konturerad pannå, signerad och daterad a tergo, MM Book 1979, ca 58x72,5 cm

Ingår i temaauktionen Selected Art

832297

2020-10-31