Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ZODIAC, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 725-401B, cal 72B, diameter 33 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage
832298
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här