Zodiac herrarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ZODIAC, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 725-401B, cal 72B, diameter 33 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage

832298

2020-10-30