Meissen servisdelar

Meissen servisdelar
Meissen servisdelar
Meissen servisdelar
Meissen servisdelar
Meissen servisdelar
Meissen servisdelar
Meissen servisdelar
Meissen servisdelar
Meissen servisdelar
Meissen servisdelar
Meissen servisdelar
Meissen servisdelar

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MEISSEN, servisdelar, Marcoliniperioden, 9 delar, bestående av: tekanna, 4+2+1 koppar med fat, uppläggningsfat, fatets längd 17 cm

Ställvist lättare dekorslitage, fatet med lagning, kannans lock med nagg

832313

2020-10-29