Bordslampa art deco

Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, art deco, kvinnofigur, 1930-40-tal, mässing och glas, höjd ca 24 cm

Slitage, glas med nagg

832326

2020-11-08