Edition Noël Bokmärken 4 delar Kina
2020-12-13
832328
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BOKMÄRKEN, 4 delar, Kina, förgylld koppar, med bilder från Peking så som Sommarpalatset, Kineska muren mm, tygklätt originaletui medföljer
Gåva från Kina på 1980-talet
Nyskick.