Toulouse Lautrec

Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HENRI de TOULOUSE LAUTREC (1864-1901) efter: "Artistide Bruant dan son cabaret", signerad i trycket, numr. 8/275, blindstämpel France Litho, färglitografi, 63x44 cm

Ej examinerad ur ram

832335

2020-10-28