Toulouse Lautrec
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HENRI de TOULOUSE LAUTREC (1864-1901) efter: "Artistide Bruant dan son cabaret", signerad i trycket, numr. 8/275, blindstämpel France Litho, färglitografi, 63x44 cm
Ej examinerad ur ram
832335
2020-10-28