Notställ 1800-tal
2020-10-28
832336
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NOTSTÄLL, 1800-tal, mahognyfanér, höjd 80 cm (stomme)
Skadad fot (äldre limning), saknar print för ställ, slitage