Notställ 1800-tal

Notställ 1800-tal
Notställ 1800-tal
Notställ 1800-tal
Notställ 1800-tal
Notställ 1800-tal
Notställ 1800-tal
Notställ 1800-tal
Notställ 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NOTSTÄLL, 1800-tal, mahognyfanér, höjd 80 cm (stomme)

Skadad fot (äldre limning), saknar print för ställ, slitage

832336

2020-10-28