Breitling stoppur
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BREITLING, stoppur, vitmetall (krom), 1960-tal, manuell, plexiglas, kronograf (splitsekund), boettnr. 63103, cal Valjoux 24, diameter 55 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, en senare stoppknapp, slitage
832340
2020-10-30