Breitling stoppur

Breitling stoppur
Breitling stoppur
Breitling stoppur
Breitling stoppur
Breitling stoppur
Breitling stoppur
Breitling stoppur
Breitling stoppur
Breitling stoppur
Breitling stoppur

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

BREITLING, stoppur, vitmetall (krom), 1960-tal, manuell, plexiglas, kronograf (splitsekund), boettnr. 63103, cal Valjoux 24, diameter 55 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, en senare stoppknapp, slitage

832340

2020-10-30