Byrå Louis XV-stil

Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanérad i flertalet träslag, konturerad stenskiva, bronserade beslag, höjd ca 74, 63x35 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre fanérskador o torrsprickor

832341

2020-10-29