Luc herrfickur i 14 k guld

Luc herrfickur i 14 k guld
Luc herrfickur i 14 k guld
Luc herrfickur i 14 k guld
Luc herrfickur i 14 k guld
Luc herrfickur i 14 k guld
Luc herrfickur i 14 k guld
Luc herrfickur i 14 k guld
Luc herrfickur i 14 k guld
Luc herrfickur i 14 k guld
Luc herrfickur i 14 k guld
Luc herrfickur i 14 k guld
Luc herrfickur i 14 k guld
Luc herrfickur i 14 k guld
Luc herrfickur i 14 k guld
Luc herrfickur i 14 k guld
Luc herrfickur i 14 k guld
Luc herrfickur i 14 k guld
Luc herrfickur i 14 k guld

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LUC, fickur, 14 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, innerboett i metall, boettnr. 83512, diameter 52 mm, vikt exkl. kedja i gulddoublé ca 92,5 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, bucklor

832342

2020-10-30