Gustavsberg Dresden kaffeservis
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAVSBERG, servisdelar (22 + 6 dlr), "Dresden" (1963-1980), porslin, Gustavsberg, bestående av: 10 kaffekoppar med fat, + 6 fat, samt 11 assietter
Smärre slitage, 1 extra kaffefat med nagg medföljer
832345
2020-11-02