Gustavsberg Dresden kaffeservis
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GUSTAVSBERG, servisdelar (22 + 6 dlr), "Dresden" (1963-1980), porslin, Gustavsberg, bestående av: 10 kaffekoppar med fat, + 6 fat, samt 11 assietter
Kuntoraportti
Smärre slitage, 1 extra kaffefat med nagg medföljer
832345
Päivämäärä:
2020-11-02